Kuncer - lody autorskie

 

Realizacja zamówień

Wszystkie Produkty zamówione w sklepie on-line są produkowane pod to zamówienie. Czas realizacji zamówienia trwa od 3-5 dni w zależności od zamówionego produktu. 

Z uwagi na godziny pracy punktów sprzedaży Cukiernio - Lodziarni Kuncer Lody Autorskie oraz dni wolne ustawowo od pracy może zaistnieć sytuacja, iż wybranie przez Klienta danego miejsca odbioru, godziny, daty lub Produktu nie będzie możliwe. Takie informacje będą podawane podczas dokonywania Zamówienia lub określone opcje wyboru nie będą dostępne. 

Z uwagi na politykę jakości i świeżości Produktów, Zamówienia należy składać z wyprzedzeniem. Zamówienia na dzień następny można składać do godziny poprzedzającej godzinę zamknięcia punktu sprzedaży, w którym jest planowany odbiór Produktu. W przypadku niektórych Produktów, takich jak torty okres wyprzedzenia jest co najmniej trzydniowy. Informacje odnośnie okresu wyprzedzenia, z jakim należy złożyć Zamówienie na dany Produkt, będą podawane podczas dokonywania Zamówienia lub określone opcje wyboru nie będą dostępne.


Po złożeniu Zamówienia, Klient otrzymuje wiadomość e-mail wraz z potwierdzeniem złożenia Zamówienia do Sklepu, w tym ze wskazaniem wszystkich istotnych elementów Zamówienia. Potwierdzenie będzie wysłane na adres e mail podane przez Klienta w trakcie zakładania Konta bądź wskazane w formularzu Zamówienia. Z momentem otrzymania przez Klienta potwierdzenia, zostaje zawarta umowa sprzedaży między Sprzedawcą a Klientem.

 

Zamówienie nie zostaje złożone w przypadku braku dokonania płatności przez Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl